Czyli to, co mogę Wam zaoferować dodatkowo do tego, co już macie wliczone w cenę reportażu. Istotną zmianą od marca 2019 roku jest fakt, iż patrząc na zdjęcia wywołane, odnosiłem zawsze wrażenie, że prezentują się one o niebo lepiej niż te same zdjęcia oglądane na monitorze komputera czy telewizora. Dużo przyjemniejszy odbiór wizualny. Przekonał mnie też fakt namacalności i przyjemności posiadania. Z odbitkami wiąże się również konieczność zmiany opakowania na pendrive. Niedługo przedstawię Wam wizualizację pudełka. Jestem na etapie twórczym. Ilość odbitek, jakie dostaniecie w cenie to 130-150 formatu 15×23, w macie z białą ramką. Będzie to wyselekcjonowane przez moje oko 10% całego reportażu. W taki sposób, by zwięźle i treściwie przedstawić Waszą historię tego jednego dnia. Pary, które są chętne na zdjęcia wywołane i podpisały ze mną umowę przed marcem 2019 roku proponuję symboliczną dopłatę w wysokości 100 zł.
Jeśli Wam mało namacalnych form prezentacji wspomnień, oferuję Wam po cenach producenta następujące dodatki:

                  W cenie reportażu wliczony jest już jeden drewniany,  grawerowany moim logiem pendrive USB 3.0 o pojemności 32GB, w drewnianym pudełku. Ze spersonalizowaną etykietą. Dodatkowy nośnik to koszt 50 zł.

Dotychczas miejscem na pendrive, były moje autorskie pudełka. Ale od marca tego roku chce zamienić je na takie, gdzie znajdzie się miejsce na zdjęcia papierowe. Znacznie większe. Jeśli wolicie mniejsze, dajcie znać. Niedługo zapewne zniknął z oferty. Prezentowane wizualizacje nie zawierają Waszych danych na wieku. Wersje mają zaktualizowane logo oraz ulepszone etykietki. 

ev2h98j6

oraz wersje:
„B”(black) & „W” (white)
Lakierowany wzór na grubej obwolucie, spersonalizowane etykiety.

ceny fotoksiażekA4 – 350 zł (2szt. – 550 zł, 3szt. – 750 zł)
30×30 – 400 zł (2szt. – 650zł, 3szt. – 900 zł)
A3 – 450 zł (2szt. – 700zł, 3szt. – 950 zł)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy