Czyli to, co mogę Wam zaoferować dodatkowo do tego, co już macie wliczone w cenę reportażu.
W cenie pakietu macie wliczone pudełko zwane szkatułką, pendrive 32GB oraz zdjęcia wywołane. Odbitki na papierze prezentują się ładniej niż oglądane na monitorze komputera czy telewizora. Sama przyjemność dotyku jest ich wielką zaletą. Ilość odbitek, jakie dostaniecie w cenie to 150 wyselekcjonowanych zdjęć w formacie 15×23, mat z białą ramką. Ułożone w taki sposób, by zwięźle i treściwie przedstawić Waszą historię tego jednego dnia.
Jeśli Wam mało namacalnych form prezentacji wspomnień, oferuję Wam następujące dodatki:
                W cenie reportażu wliczony jest już jeden drewniany,  grawerowany moim logiem pendrive USB 3.0 o pojemności 32GB, w drewnianym pudełku. Jeśli potrzebujecie więcej, to dodatkowy nośnik z Wszystkimi Waszymi zdjęciami to koszt 75 zł.

szkatułka.jpgDotychczas miejscem na pendrive, były moje autorskie szkatułki 12×12. Od marca tego roku zamieniłem je na takie z miejscem na zdjęcia wywołane. Znacznie większe 30×20. Jeśli wolicie mniejsze, dajcie znać. Niedługo zapewne zniknął z oferty. Koszt dodatkowego pudełka wraz z odbitkami i pendrivem to 300 zł. Nowe pudełko ze spersonalizowanym złoconym własnoręcznie grawerem prezentuje się tak:

Nowe fotoksiażki od KRUKBOOK. 180 stron formatu 20×30 na matowym papierze kredowym, okładka z materiału lnianego z Waszymi imionami nadrukowanymi w technice UV. W fotoksiążce znajduje się 500-600 zdjęć.

1234

ceny fotoksiażek1 szt. – 500 zł / 2 szt. – 850 zł / 3 szt. – 1200 zł)

napisy              Ze współpracy z zaprzyjaźnioną firmą, mogę Wam również zaproponować wynajęcie napisu Love lub Miłość. Litery wynajmujecie na cały weekend z dostawą w piątek i odbiorem w poniedziałek. Na terenie Przemyśla oraz w promieniu 20 km od miasta, dowóz jest zawarty w cenie. w przypadku dłuższych tras do podstawowej ceny dochodzi 1.50 zł/km. Możliwy jest również odbiór osobisty.
lovenap

Ceny:
LOVE: 500 zł (wysokość 0,9m x szerokość 5m)
MIŁOŚĆ: 650 zł (wysokość 1m x szerokość 7m)

Jeśli interesują Was taka opcja, dajcie znać, dam Wam namiary do rezerwacji. Nie zapomnijcie wspomnieć, że jesteście ode mnie:)