MF

00+Wielu z nas ma niemiłe wspomnienia z filmami ślubnymi z zeszłej epoki. Wielogodzinne, statyczne kadry bez wyrazu i skupienia na emocjach. Film taki zazwyczaj ogląda się raz, po czym ląduje na dnie szuflady. Mój zamysł jest inny – stworzyć film, który przy każdym odtwarzaniu sprawi radość i chęć oglądania go powtórnie.

MF (2)

Materiał z Waszego ślubu nakręcony od pieczołowitych przygotowań aż do końca szalonych oczepin montuję w nowoczesnym stylu. Zarówno podczas filmowania jak i postprodukcji skupiam się na emocjach Waszych i gości weselnych. Oferuję filmy o długości od 30 do 45 minut.

Tak samo jak Marcin, pracuję na sprzęcie pełno klatkowym marki Nikon oraz na szerokiej rozpiętości ogniskowej obiektywach stało ogniskowych Sigma Art oraz Nikkor. W trosce o nieporuszone, miłe dla oka ujęcia, zależnie od sytuacji używam kilku rodzajów stabilizatorów.

Nieodzownym elementem klipu ślubnego mojego autorstwa są ujęcia sfilmowane kamerą GoPro. Z racji licznych możliwości zastosowania, GoPro znajdzie się na Waszych ramionach podczas tańca, na butelce podczas licznych toastów oraz na aparacie Marcina podczas jego polowania na ciekawe ujęcia. Efekt będzie fenomenalny!

MF (5)

Gotowy materiał w jakości Full HD otrzymacie na eleganckim 8GB pendrive w słoiczku dekoracyjnym, wykonanym w oryginalnym stylu.

MF (6)

W przypadku współpracy z Marcinem, koszty dojazdu na Wasz ślub nie są brane przeze mnie pod uwagę. Film o długości 30 minut kosztuje wtedy 2000 zł. Istnieje możliwość wydłużenia klipu o dodatkowe 15 minut. Film 45-minutowy kosztuje 2500 zł.

MF (9)

Agnieszka&Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklamy